Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Samozřejmostí je montáž žlabů, svodů a ostatního plechování, které je součástí střechy (komíny, atiky, arkýře, úžlabí, požární zdi atd ).

 

Pokrývačské práce

Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem jistě najdeme ideální řešení. Střešní krytina nejen chrání budovu před větrem, deštěm, sněhem, ale její nedílnou funkcí je i estetické ukončení stavby. Proto je důležité si vybrat pro její zpracování jen firmu nabízející vždy profesionální služby. Ty Vám naše firma vždy nabízí.

Tesařské práce

Naše firma nabízí veškeré tesařské práce, jako jsou montáže krovů, rekonstrukce střech, demontáž krovů, půdní vestavby, zahradní pergoly, obklady stropů a stěn, půdní nástavby a mnoho dalšího. Nezbytnou součástí je i také zhotovení krovu.

Vzduchotechnika

Chcete kvalitní větrání pro Váš domov? Podnik? Bar či hospodu? Kvalitní větrání místností je mnohem zdravejší než sedět v místnosti, kde se dá sotva dýchat. Váš pobyt v místonosti bude příjemnější a určitě se tam budete raději vracet. 

Cenové nabídky

Bezpochybně Vám zhotovovíme cenovou nabídku, aby jste měli přehled o tom co všechno kupujeme, děláme a hlavně kolik Vás to bude stát.

Klempířské práce

Nezaměnitelným pomocníkem při odvádění dešťové vody mimo stavební objekt jsou klempířské konstrukce, které provádí klempíř. Klempíř má za úkol profesionálně a citlivě dokončit stavbu tak, aby jeho práce zkrášlila objekt a nikoliv pokazila první dojem. Naši klempíři jsou ti nejlepší v oboru a vždy se na ně můžete plně spolehnout.

Izolatérské práce

Potřebuje pomoct s izolací Vaší střechy? Ano? Tak Proto se obraťte na naši firmu, která vám bezpochyby pomůže. Mezi nejdůležitější funkce střechy patří ochrana před vnějšími vlivy a právě proto izolace, musí být perfektní.

Montáž střešních oken
Pohled do očí je jako pohled do duše. Co takový pohled z Vašeho krásného střešního okna od naší firmy? Střešní okna dodávájí domu přírodní světlo, ale často slouží k dodávce tepla a tím samozřejmě ušetříte své těžce odpracované peníze.